Introduction

Vitajte na stránke FIP Warriors, kde by sme vám chceli priniesť informácie o liečbe FIP – chorobe, ktorá ešte donedávna znamenala rozsudok smrti pre každú mačku, u ktorej prepukla. Nádej na záchranu prišla s nukleozidovým analógom GS-441524 developed by Gilead Sciences, where the GS code name comes from.

The discovery of FIP treatment was the culmination of 50 years of research of Dr. Pedersen and his team. In 2017 there took place at UC Davis under his leadership field trials using a new substance, which at that time was still known as EVO984. As a result, its efficacy in the treatment of this dreaded disease was clearly confirmed. So the stories of the FIP warriors began to be written, which finally began to win over the disease.

Vzhľadom na to, že majiteľ patentu Gilead Sciences nemá záujem o uvedenie GS-441524 na trh, a hlavne v súvislosti s Covid-19 uprednostnil Remdesivir, je veľmi otázne kedy, a či vôbec niekedy v dohľadnej budúcnosti sa dočkáme legálnej liečby. Všetky lieky na trhu sú tak produkované bez súhlasu spoločnosti Gilead a pochádzajú z čínskeho trhu. Chceli by sme vás upozorniť na to, že ak v praxi využijete akékoľvek informácie, ktoré sa tu dozviete, robíte tak na vlastnú zodpovednosť. Zotrvaním na týchto stránkach súhlasíte s touto základnou podmienkou. Ďakujeme.