Štatistiky o liečbe FIP v ČR/SR

Permanentne prebieha projekt, ktorého cieľom je prehľad o liečbe FIP v ČR/SR. Vstupné dáta sa získavajú prostredíctvom dotazníka, ktorý vam skutočne nezaberie veľa času. Väčšinu odpovedí stačí len vyklikať.

Dotazník je dobré vyplniť čo najskôr po zahájení liečby, pretože jednak máte v čerstvej pamäti dôležité informácie, na ktoré by ste si možno po ukončení liečby nespomenuli, a zároveň to umožňuje udržiavať prehľad o aktuálne liečených mačkách.

Ak chcete v budúcnosti aktualizovať svoje odpovede, vyberte si zaslanie kópie na váš mail.

Výsledkom sú úplne anonymizované štatistiky. Kontaktné údaje nie sú verejné a slúžia iba pre jednoznačnú identifikáciu jednotlivých prípadov pre účely prípadného kontaktu kvôli verifikácii a aktualizácii dát. Vaše odpovede sa v štatistikách prejavia automaticky do 5 minút.

Dotazník môžete kedykoľvek aktualizovať, ak si na poslednej stránke pred jeho odoslaním zvolíte zaslanie odpovedí mailom.

Pokiaľ ste už dotazník niekedy vyplnili, ale neviete, ako odpovede aktualizovať, napíšte mi správu z kontaktného formulára alebo mi napíšte na Facebooku. Určite ale dotazník nevypĺňajte celý znovu!!! Doleuvedený odkaz je len pre nové vyplnenie dotazníka.

Otázky v dotazníku sú síce len v slovenskom jazyku, ale výsledné štatistiky sú spracované v slovenčine aj v angličtine.

sk_SKSK