Prehlásenie Pine o vzťahu ku CureFIP

Vážení klienti,

Kvôli krízovej situácii s COVID-19 vo svete bolo mnoho letov zrušených a v dôsledku toho došlo k oneskoreniu v našej kuriérskej službe, za čo sa ospravedlňujeme. Chápeme, že veľa majiteľov mačiek v USA a Európe je už bez zásob a niektorí klienti si objednali značku lieku s názvom „Pine“ z webovej stránky CUREFIP. Napriek liečbe s „Pine“
sa liek ukázal byť neúčinný, mačky začali slabnúť a niektoré dokonca umreli. Chceli by sme objasniť, že sme NIKDY s vlastníkom webovej stránky CUREFIP nespolupracovali na predaji nášho lieku. S CUREFIP nemáme nič spoločné. Majiteľom je čínsky Američan menom Leon Li a jeho malajzijská obchodná partnerka Rebecca. Obaja žijú v Malajzii. Používajú značku CUREFIP, kde falošne deklarovali, že predávajú PINE, aj keď v skutočnosti predávajú klientom iný produkt za veľmi vysokú prirážku. Majiteľ mačky navyše nevie, ako používať liek a odporúčané dávkovanie, ktoré sa mení v závislosti od hmotnosti mačky. Nedbanlivosť a nezáujem CUREFIP môže stav vášho zvieraťa ešte zhoršiť.
Majiteľ CUREFIP začal podnikať na základe lží o tom, že má FIP pozitívnu mačku, a že prevádzkuje útulok. Je hrubý voči klientom a dopúšťa sa podvodu. Prosili sme ich, aby z webových stránok odstránili fotografie a názvy našich produktov, ale odmietli. Obráťte sa na obchodného zástupcu, aby vám objednal skutočný liek a pretaňte objednávať od tohto podvodníka. Dúfam, že všetci majitelia FIP mačiek budú držať spolu a a prestanú od CureFIP objednávať. Dúfame, že všetky vaše milované mačky sa čoskoro zotavia!

Bojujte s FIP, Bojujte s COVID-19.

PINE

sk_SKSK